Bugun...



AK PARTİ'NİN DİYARBAKIR'DAKİ 12 İLÇENİN BAŞKAN ADAYLARININ TAM LİSTESİ!

AK Parti Genel Merkezi tarafından başarısız olduğu gerekçesiyle geçtiğimiz aylarda görevden alınan ilçe başkanlarının yerine başkan olabilmek için yüzlerce kişi adaylık başvurusunda bulundu. AK Parti Genel Merkezi tarafından başarısız oldukları gerekçesiyle görevden alınan ilçe başkanlarının da başvuruda bulunması dikkat çekti.

facebook-paylas
Tarih: 25-09-2020 21:58

AK PARTİ'NİN DİYARBAKIR'DAKİ 12 İLÇENİN BAŞKAN ADAYLARININ TAM LİSTESİ!

Diyarbakır'da başarısız oldukları gerekçesiyle görevden alınan 12 ilçeye başkan olabilmek için aday adayları birbiriyle yarışıyor.

 

Geçtiğimiz aylarda başarısız oldukları gerekçesiyle Diyarbakır'da 12 ilçenin başkanları görevden alınarak yeni ilçe başkanlarının belirlenmesi için birçok kişi ilçelere başkan olmak için AK Parti Diyarbakır il başkanlığına giderek adaylık başvurusunda bulundu.

 

Diyarbakır'da AK Parti'nin yerel seçimlerde başarısız olması nedeniyle görevden alınan ilçe başkanlarının yerine 201 kişi başkan olabilmek için adaylık başvurusunda bulunurken en çok adayın başvurduğu ilçe Ergani oldu. Ayrıca edinilen bilgile göre 2 ilçe hariç diğerlerinin hepsinin değişeceği iddia edildi.

 

BAŞARISIZ OLUP GÖREVDEN ALINAN BAŞKANLARDA ADAYLIK BAŞVURUSUNDA BULUNDU

 

AK Parti Genel Merkezi tarafından başarısız oldukları gerekçesiyle görevden alınan ilçe başkanlarından Çınar ilçesi hariç diğerlerinin  başvuruda bulunması dikkat çekti.

 

İŞTE İLÇELER VE BAŞVURUDA BULUNAN KİŞİLER

 

BAĞLAR'DA 28 ADAY

 

Abdulhalık Kar, Ahmet Mahruf Demir, Ali Sait Tuncer, Celal Durmaz, Cengiz Paşa Kaya, Erkan Gezer, Fehmi Demir, Hasan Doğan, İbrahim Yumlu, İdris Korkut, İlhan Kartal, Maruf Karacadağ, Mehmet Akif Babatlı, Mehmet Barış Akbaba, Mehmet Çaksü, Mehmet Gümüş,      Mehmet Özbaş, Mehmet Sait Ekin, Metin Balkaya, Metin Özkaplan, Murat Kutli, Mustafa Aslanhan, Mustafa Gezen, Osman Kozan, Serkan Bedirhanoğlu, Sinan Balıkçi, Uğur Apaydın, Emrullah Nakça,

 

BİSMİL'DE 12 ADAY

 

Abdullah Çelebi,          Abdulmecit Akyol, Feyzi Akyıldız, Hacı Kaçmaz, Hisameddin Ayazoğlu, Hibetullah Ay, Mehmet Yıldırım, Mustafa Kemal Arslan, Şükrü Özgüç, Veysel Yağmur, Zeki Çavuşoğlu, Namet Hisretoğlu,

 

ÇINAR'DA 14 ADAY

 

Ahmet Demir, Askeri Doğan, Burhan Acar, Davut Arzu, Ekrem Demirtaş, Fırat Duman, Hikmet Kaya, Mahmut Erçek, Mehmet Hilmi Ekinci, Mehmet Sait Tekin, Mustafa Özmen, Ömer Murat Delil, Şeref Bakır, Mehmet Sait Gülçer,

 

DİCLE'DE 13  ADAY

 

Beytullah Demir, Cuma Aydın, Hasan Dayan, Hayriye Ensarioğlu, Mehmet Atasoy, Mehmet Can Şimşek, Mehmet Salih Dayan, Metin Dündar, Misbih Kayhan, Nadir Baytok, Sait Karayel, Şahap Aküzüm, Zeki Aktan,

 

ERGANİ'DE 38 ADAY

 

Abdulvahit Güvensen, Ahmet Çiçek, Ali Aslan, Aziz Polat, Bayram Kaya, Bedri Çoban, Cuma Karataş, Ecevit Kaplan, Efendi Ernez, Esveri Taş, Faysal Kaçaroğlu, Fırat Dolu, Hacı Kılınç, Haluk Beyaz, Hamit Bıçak, İbrahim Zengin, İsa Tekindağ, Kemal Karabulut, Lütfi Aslan, Mahmut Polat, Mehmet Abas Polat, Mehmet Akif Dursun, Mehmet Kaya, Mehmet Sait Demir, Mehmet Seydi Güneş, Mehmet Sümer, Mehmet Şükrü Sayan, Mehmet Tuti, Mehmet Zülküf Aktaş, Mustafa  Öztuğ, Nihat Taştekin, Ömer Tarkan Tayfur, Ramazan Hekimoğlu, Serdal Karadaş, Uğur Peker, Vedat Taş, Zülfikar Karadaş, Zülküf  Aydın,

 

HANİ'DE ADAYLARI  10

 

Abdullah Topkaya, Mehmet Kaya, Gürhan Yıldız, Mustafa Topkaya, Mustafa Yıldız, Şevket Uçak, Şah İsmail Kaya, Mehmet Emin Zelan, Fesih Kaçmaz, Hüseyin Bark,

 

HAZRO'DA 6 ADAY

 

Cemal Mehmetoğlu, Fuat Güler, Gurbet İncel, Mehmet Hanifi Uzunca, Nusret Güngören, Tarık Arca,

 

KAYAPINAR 'DA 28 ADAY

 

Abdullah Şemdinoğlu, Ali Altındağ, Ali İhsan Elbey, Bedirhan Akyol, Bülent Kaya, Cihat Ekinci, Esen Mehmetoğlu, Faruk Asma, Filiz Kaya, Hakan Güneş, Hanifi Çim, Hasan Karahanlı, İbrahim Halil Özyaramış, İlhan Özekinci, M. Akif Demirpolat, Mehmet Ali Kırsaçlı, Mesna Şimşek, Murat Kahraman, Ömer Aktoprak, Senai Egünöz, Servet Can, Suphi Tanrıverdi, Süleyman Çiçek, Uğur Delidere, Veysi Işık, Yiğit Çelebi Eser, Sait Yoldaş, Cemal Natık Toy,

 

KULP'TA 9 ADAY

 

Abdulmelik Olcum, Abdulselam Toprak, Amil Yatçı, Hamit Laçin, Hatice Akdeniz, Mehmet Salim Eraslan, Murat Yeprem, Nimet Taş, Suat Arslan,

 

LİCE'DE 10 ADAY

 

Ali Tümaç, Alparslan Doğan, Baki Abdulkaya, Ekrem Kamçı, Erdal Günbattı, İbrahim Savaş, İsmail demir, Mehmet Kayaş, Mehmet Sait Demir, Ramazan Tunçok,

 

SİLVAN'DA 19 ADAY

 

Abdurrahim Medeni, Atilla Bayhan, Cevat Yurten, Fırat Salihoğlu, Hikmet Ceyhan, İhsan Gezici, İskan Cihangir, Mehmet Ergenç, Mehmet Halit Değerli, Mehmet İhsan Aslan, Mehmet Karadeniz, Mehmet Salih Toy, Mensur Ceyhan, Mesut Bayka, Nimet Aksoy, Yakup Çelik, Yalçın Dönmez, Muzaffer Demirer, Cahit Koçağa,

 

YENİŞEHİR'DE 14 ADAY

 

Erkan Oyman, Ferhat Anlı, Hüseyin Taş, Mehmet Halim Dündar, Mürsel Kikizade, Selim Bozkurt, Taşkın Çulcu, Uğur Çoban, Zeynedin Yaman, İzzetin Güzel, Ömer Doğan, Muhammed Muslahatti Açıkgöz, Netice Arslan, Mehmet Salim Ceylan,

 

HABER: SEYFETTİN EKEN







FACEBOOK YORUM
Yorum

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER SİYASET Haberleri

Bizi Takip Edin :
Facebook Twitter Google Youtube RSS
HAVA DURUMU
YAZARLAR
ÇOK OKUNAN HABERLER
PUAN DURUMU
Takım O G M B A Y P AV
1 Alanyaspor 8 6 0 2 18 3 20 +15
2 Fenerbahçe 9 6 1 2 17 9 20 +8
3 Galatasaray 9 5 2 2 12 7 17 +5
4 Gaziantep FK 9 3 1 5 13 11 14 +2
5 Fatih Karagümrük 9 3 2 4 17 11 13 +6
6 Başakşehir FK 9 4 4 1 13 12 13 +1
7 Beşiktaş 8 4 3 1 13 14 13 -1
8 Konyaspor 8 3 2 3 10 6 12 +4
9 Çaykur Rizespor 8 3 2 3 12 10 12 +2
10 Kasımpaşa 9 3 3 3 11 10 12 +1
11 Hatayspor 7 3 1 3 7 9 12 -2
12 Göztepe 8 2 1 5 14 9 11 +5
13 Yeni Malatyaspor 8 3 3 2 8 10 11 -2
14 Sivasspor 8 2 3 3 8 10 9 -2
15 Trabzonspor 9 2 4 3 11 15 9 -4
16 Antalyaspor 9 2 4 3 9 14 9 -5
17 BB Erzurumspor 8 2 4 2 9 13 8 -4
18 Kayserispor 8 2 5 1 5 11 7 -6
19 Gençlerbirliği 8 1 5 2 6 14 5 -8
20 Denizlispor 8 1 5 2 5 13 5 -8
21 MKE Ankaragücü 7 0 5 2 7 14 2 -7
Takım O G M B A Y P AV
1 Altınordu 10 6 2 2 15 11 20 +4
2 Adana Demirspor 9 5 1 3 19 8 18 +11
3 Ankara Keçiörengücü 10 5 2 3 17 9 18 +8
4 Tuzlaspor 9 5 1 3 17 14 18 +3
5 İstanbulspor 9 5 2 2 16 8 17 +8
6 Samsunspor 10 4 1 5 13 9 17 +4
7 Giresunspor 9 4 2 3 12 11 15 +1
8 Bursaspor 10 4 4 2 18 16 14 +2
9 Balıkesirspor 10 4 4 2 12 14 14 -2
10 Altay 8 4 3 1 13 8 13 +5
11 Akhisarspor 10 3 3 4 9 13 13 -4
12 Adanaspor 9 3 3 3 13 10 12 +3
13 Ümraniyespor 10 2 4 4 11 17 10 -6
14 Bandırmaspor 10 2 6 2 12 14 8 -2
15 Boluspor 10 1 5 4 10 14 7 -4
16 Menemenspor 8 1 4 3 7 13 6 -6
17 Ankaraspor 9 1 6 2 5 15 5 -10
18 Eskişehirspor 10 0 6 4 5 20 1 -15
Takım O G M B A Y P AV
1 Eyüpspor 11 9 1 1 28 8 28 +20
2 Turgutluspor 11 8 3 0 13 12 24 +1
3 Van Spor 11 6 2 3 15 9 21 +6
4 Serik Belediyespor 11 5 2 4 16 10 19 +6
5 Sakaryaspor 11 5 2 4 16 13 19 +3
6 Kırklarelispor 10 4 2 4 9 3 16 +6
7 Etimesgut Belediyespor 11 4 3 4 10 7 16 +3
8 Karacabey Belediyespor 11 4 4 3 15 12 15 +3
9 Kırşehir Belediyespor 10 4 3 3 9 8 15 +1
10 1922 Konyaspor 11 4 5 2 15 8 14 +7
11 Bodrumspor 11 3 5 3 19 17 12 +2
12 Tarsus İdman Yurdu 10 3 4 3 16 16 12 0
13 Kastamonuspor 11 3 5 3 12 18 12 -6
14 Sivas Belediyespor 10 2 3 5 15 15 11 0
15 Mamak FK 10 3 5 2 8 16 11 -8
16 Pendikspor 10 3 6 1 14 15 10 -1
17 Elazığspor 11 4 6 1 14 18 10 -4
18 Pazarspor 8 3 4 1 12 17 10 -5
19 Bayburt Özel İdare Spor 8 3 5 0 6 10 9 -4
20 Kardemir Karabükspor 11 0 10 1 3 33 2 -30
Takım O G M B A Y P AV
1 Diyarbekirspor 10 8 1 1 12 3 25 +9
2 1928 Bucaspor 10 7 2 1 21 8 22 +13
3 Arnavutköy Belediye 9 5 2 2 10 7 17 +3
4 Fatsa Belediyespor 10 5 3 2 10 8 17 +2
5 Edirnespor 10 5 4 1 15 13 16 +2
6 Artvin Hopaspor 10 5 4 1 17 18 16 -1
7 Ofspor 9 4 2 3 14 12 15 +2
8 Yeşilyurt Belediyespor 10 4 4 2 13 9 14 +4
9 Belediye Derincespor 10 3 2 5 10 8 14 +2
10 Çankaya FK 8 4 4 0 8 8 12 0
11 Nevşehir Belediyespor 10 3 5 2 8 11 11 -3
12 Payasspor 10 2 5 3 12 14 9 -2
13 Kızılcabölükspor 10 2 5 3 11 15 9 -4
14 1877 Alemdağspor 10 2 5 3 10 18 9 -8
15 Antalya Kemerspor 10 1 5 4 9 15 7 -6
16 Manisaspor 10 0 7 3 5 18 3 -13
Tarih Ev Sahibi Sonuç Konuk Takım
 27/11/2020 MKE Ankaragücü vs Trabzonspor
 28/11/2020 Gaziantep FK vs Yeni Malatyaspor
 28/11/2020 Başakşehir FK vs Denizlispor
 28/11/2020 Çaykur Rizespor vs Galatasaray
 29/11/2020 BB Erzurumspor vs Antalyaspor
 29/11/2020 Alanyaspor vs Konyaspor
 29/11/2020 Kasımpaşa vs Gençlerbirliği
 29/11/2020 Fenerbahçe vs Beşiktaş
 30/11/2020 Kayserispor vs Fatih Karagümrük
 30/11/2020 Sivasspor vs Göztepe
Tarih Ev Sahibi Sonuç Konuk Takım
 28/11/2020 Ümraniyespor vs Menemenspor
 28/11/2020 Akhisarspor vs Ankaraspor
 28/11/2020 İstanbulspor vs Giresunspor
 28/11/2020 Altay vs Bursaspor
 29/11/2020 Ankara Keçiörengücü vs Adana Demirspor
 29/11/2020 Bandırmaspor vs Balıkesirspor
 29/11/2020 Eskişehirspor vs Altınordu
 29/11/2020 Samsunspor vs Tuzlaspor
 30/11/2020 Adanaspor vs Boluspor
Tarih Ev Sahibi Sonuç Konuk Takım
 29/11/2020 Bayburt Özel İdare Spor vs Van Spor
 29/11/2020 Elazığspor vs Pazarspor
 29/11/2020 Etimesgut Belediyespor vs 1922 Konyaspor
 29/11/2020 Kardemir Karabükspor vs Tarsus İdman Yurdu
 29/11/2020 Kırşehir Belediyespor vs Bodrumspor
 29/11/2020 Mamak FK vs Karacabey Belediyespor
 29/11/2020 Pendikspor vs Sakaryaspor
 29/11/2020 Serik Belediyespor vs Kırklarelispor
 29/11/2020 Sivas Belediyespor vs Kastamonuspor
 29/11/2020 Turgutluspor vs Eyüpspor
Tarih Ev Sahibi Sonuç Konuk Takım
 28/11/2020 Yeşilyurt Belediyespor vs 1928 Bucaspor
 28/11/2020 Antalya Kemerspor vs Diyarbekirspor
 28/11/2020 Çankaya FK vs Manisaspor
 28/11/2020 Edirnespor vs Belediye Derincespor
 28/11/2020 Fatsa Belediyespor vs Arnavutköy Belediye
 28/11/2020 Kızılcabölükspor vs 1877 Alemdağspor
 28/11/2020 Nevşehir Belediyespor vs Artvin Hopaspor
 28/11/2020 Ofspor vs Payasspor
SON YORUMLANANLAR
  • HABERLER
  • VİDEOLAR
HABER ARŞİVİ
resmi ilanlar

Web sitemize nasıl ulaştınız?


NAMAZ VAKİTLERİ
GÜNLÜK BURÇ
nöbetçi eczaneler
HABER ARA
YUKARI YUKARI